Jsme to co jíme.


Vaše příběhy

 

paní Petra, 32 let, prodavačka na mateřské dovolené

Před 3 měsíci jsem  začala navštěvovat výživové centrum z důvodu hubnutí. Mám dvouletou dcerku a po porodu mi zůstalo 8 kg navíc. Přesto, že jsem se omezila ve stravování a začala se více hýbat, tak to nešlo dolů. Díky kamarádce, která mi doporučila služby výživového centra jsem nyní spokojená. Za 3 měsíce jsem shodila 7 kg a mohu doporučit všem maminkám, kterým zůstala po porodu kila navíc. Držím pěsti!

pan Radim, 46 let, ekonom

Od svých 20 let aktivně sportuji. Se svou váhou jsem byl vždy spokojený, ale začaly se projevovat bolesti kolen a zad při větší zátěži. Proto jsem vyhledal pomoc u výživového poradce. Během několika týdnů po změně stravovacích návyků, má bolest kloubů ustoupila a jsem velmi spokojen s výsledky. Cítím se svěží a mám více energie než dříve.

paní Alena, 48 let, úřednice

Po dvou dětech, sedavému zaměstnání a mnoha vyzkoušených dietách jsem se dopracovala na váhu 95 kg. Snažila jsem se méně jíst, ale nevydržela jsem to dlouho z důvodu hladu a velké chuti na sladké. To co jsem pracně shodila, bylo po pár měsících zpět. Jednoho dne jsem si všimla kolegyně, že je štíhlejší a vitálnější, tak mne to zaujalo. Po jejím doporučení výživového centra jsem se rozhodla, že to také zkusím. Nechala jsem si sestavit osobní jídelníček na redukci váhy. A výsledek? Po 6 měsících vážím 80 kg a dále pokračuji. Mým cílem je dostat se na vytoužených 75 kg a udržet si je.

slečna Lenka, 24 let, studentka

Při studiu na zkoušky jsem se cítila často unavená, podrážděná a díky nepravidelnému stravování a častému mlsání sladkostí, jsem začala pomalu přibírat na váze. Díky mé mamce, která již dříve navštívila výživové centrum, jsem se objednala na konzultaci. Poté jsem dostala přesný plán, co mám změnit ve stravování, jak získat více energie a jak zdravě zhubnout. Dnes mám více energie, lépe se soustředím, nehoní mne „mlsná“ a zhubnula jsem 3 kg.

pan Aleš, 39 let, manažer firmy

Mnoho času trávím na služebních cestách a obchodních jednáních. S tím spojené stravování v restauracích, občas nějaký pohyb a večerní časté návštěvy ledničky. To vše přispělo k mé 15 kg nadváze. Přes kolegu jsem se dostal do výživového centra a nechal si sestavit jídelníček rozšířený o program detoxikace. Po týdnu programu jsem se začal cítit lépe a po prvním měsíci jsem zhubnul 5 kg. S nadšením pokračovalo mé hubnutí a dnes po 4 měsících je celá nadváha pryč.  Mám z toho velkou radost, že se mi to podařilo. Nyní se věnuji udržení váhy a dále pracuji na svém těle.

paní Jana, 42 let, prodavačka

Před pěti lety mi zjistili, že mám vážně nemocná játra. Normální léky mi nezabírali, takže mi nasadili speciální léky, které mi rozhodily celý imunitní systém. Měla jsem problémy s vysokým tlakem, cukrovkou. Jednu dobu jsem měla cukr 16, takže mi hrozilo, že si budu píchat inzulín. Měla jsem problémy s ledvinami, močovým měchýřem. Padaly mi vlasy, lámaly se mi nehty. Byla jsem pořád unavená. Brala jsem 26 léků denně. Už to bylo neúnosné a chtěla jsem s tím něco dělat. Prostřednictvím  kamarádky jsem se dostala do rukou výživového poradce a dnes po roční spolupráci už neužívám ani jeden lék, zhubla jsem 14 kg a všechny výsledky mám v pořádku.

Ivana, 44let, učitelka

Řadu let jsem měla problémy s pletí. Měla jsem akné po celém těle. 17 let jsem navštěvovala kožní lékaře v domnění, že mi někdo poradí, pomůže. Měla jsem i problémy s ledvinami, nízký tlak, bolesti kloubů, ženské problémy, alergie, astma. Díky detoxikačnímu programu se mi postupem času všechno spravilo a dnes už mám pleť čistou. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí dostat se do výživového centra a pomocí programů se zbavila svých problémů. Pokud máte podobné problémy mohu jen doporučit.

Výsledky jsou individuální a uvedené zkušenosti nezaručují výsledky jiným osobám. Každý zákazník má svůj výsledek na základě vlastní zkušenosti.